Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /www/doc/www.izolace-stolz.cz/www/db_spoj.php on line 9

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /www/doc/www.izolace-stolz.cz/www/db_spoj.php:9) in /www/doc/www.izolace-stolz.cz/www/index.php on line 3
IZOLACE-STŘECHY, s.r.o.

Deprecated: Function mysql_numrows() is deprecated in /www/doc/www.izolace-stolz.cz/www/texty.php on line 3

Používané technologie

Fóliové hydroizolace

Foliový systém umožňuje ponechat starou krytinu a díky difúznímu odporu umožňuje postupné vysychání střešního pláště.

Foliová hydroizolace je řešena jako ucelený systém propracovaný do posledního detailu. Vedle základního hydroizolačního foliového materiálu jsou do realizace pojaty pomocné materiály – separační a ochranné textilie, povlakové plechy, tmely aj. Z mnoha předností foliového systému lze zejména uvést odolnost proti stárnutí, která je prokázána více než třicetiletým praktickým ověřením v nejrůznějších podnebných pásmech. Foliová krytina dokonale odolává působení slunečního záření, její základní funkční vlastnosti se podstatně nemění v rozsahu teplot –30 °C do +80 °C, chemicky dobře odolává vlivům atmosféry (zejména UV záření), kyselým dešťům a krupobití. Po celou dobu životnosti je vzhledem k použité technologii tento hydroizolační systém zcela bezúdržbový.

Hydroizolační foliový systém je dodáván přímo od výrobce pouze autorizovaným izolatérským firmám, které izolační práce provádějí. Tím je investorům garantován správný způsob provedení izolací. Veškeré řešení detailů vychází z typového katalogového uspořádání a je přímo garantováno zástupcem firmy, která má též dohled nad prováděním prací.

Živičné hydroizolace (lepenky)

Firma používá k realizaci bitumenové hydroizolační pásy z asfaltu modifikovaného kaučukem. K vytvoření vodotěsné izolace používáme hydroizolační pásy jak s posypem z drcené břidlice tak i spodní pásy bez posypu.


Deprecated: Function mysql_numrows() is deprecated in /www/doc/www.izolace-stolz.cz/www/texty.php on line 19